Učešće na manifestaciji "Trofej Trebjesa - 2022"

Učešće naših korisnika, koji su ujedno sportisti SK Specijalna Olimpijada Nikšić , na sportskoj manifestaciji „Trofej Trebjesa – 2022“, održanoj 29.05.2022.god, ni ovog puta nije prošlo bez zapaženih rezultata. Pomenutu manifestaciju organizovao je Atletski klub „Nikšić“, pod pokroviteljstvom Turističke organizacije Nikšića. Takmičenje se odvijalo u disciplinama „Kros trčanja“ na 4300 m (popularni krug oko Trebjese) za sve starosne kategorije od pionira do veterana, tradicionalnoj disciplini „Bacanje kamena sa ramena“ i „Specijalna olimpijada“ trkama na 100 m za dječake i djevojčice. Osim naših sportista, na takmičenju je učestvovao i trener Specijalne Olimpijade Nikšić, Radovan Dragnić, osvojivši prvo mjesto u disciplini „bacanje kamena sa ramena“, sa dostignutih 7,65 m. U disciplini „specijalna Olimpijada trčanje 100 m (djevojčice), od naših sportistkinja, Katarina Nikolić osvojila je prvo mjesto, a Ivana Ivanović treće mjesto. U istoj disciplini za dječake, Stefan Jokić osvojio je prvo, a Vasilije Šućur drugo mjesto.